Київ буде виконувати рішення уряду щодо карантину вихідного дня – КМДА

Київ, як і решта міст України, має виконувати рішення уряду щодо карантину вихідного дня. 

Про це заявив радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко, повідомляє пресслужба КМДА. 

За його словами, постанова Кабміну, якою запроваджено ці додаткові обмеження, є нормою прямої дії й обов’язкова для виконання, погоджується хтось концептуально із підходом уряду чи ні. 

“Отже, з опівночі суботи у Києві почне діяти низка визначених урядом обмежень. За дотриманням їх мають слідкувати правоохоронні органи”, – наголосив Володимир Бондаренко.

Бондаренко зазначив, що постанова має однаково працювати для усіх без виключення суб’єктів.

“Нагадаю, що уряд ввів загальний карантин, поширивши протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони, на всі регіони країни. А столиця перебувала саме у помаранчевій зоні, тому те, що стосується робочих днів тижня, для нас не змінюється. Ми просто виконуємо постанову уряду”, – уточнив радник міського голови.

Як НАШ повідомляв раніше, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що у міських голів немає повноважень дозволяти або забороняти дію рішень уряду щодо введення карантину вихідного дня.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *