Ляшко звернувся до мерів: Якщо ви говорите, що це абсурд, запрошую в інфекційні лікарні

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі НАШого телеканалу звернувся до мерів, які виступили проти карантину вихідного дня.

“Я б хотів звернутися до всіх мерів, а також до всіх тих, хто вважає будь-які дії, які запропоновані епідеміологами або лікарями, абсурдними. Будь ласка, не ставте під сумнів те, що рятує життя українців. Сьогодні наше завдання гуртуватися й рятувати життя українців. В кого є сумніви щодо абсурдності, ми запрошуємо пройтись до інфекційної лікарні, подивитися, що відбувається в лікарні”, – наголосив лікар. 

Ляшко додав, що українцям варто гуртуватися й вживати обмежувальні протиепідеміологічні заходи, які дозволять запобігти колапсу в системі охорони здоров’я й не “поховають” економіку України. 

“Абсурдності немає ніякої. Сьогодні ми вводимо обмежувальні протиепідеміологічні заходи на території всієї країни в будні дні, які не дозволять поширенню коронавірусної хвороби. І просимо зменшити мобільність населення на вихідні дня шляхом карантину вихідного дня. Все це позитивно вплине на стримання порушенню коронавірусної хвороби”, – зазначив Віктор Ляшко.

Як НАШ повідомляв раніше, Міністерство охорони здоров’я оприлюднило перелік країн “червоної” та “зеленої” зон станом на 13 листопада.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *