Лукаш: Якщо Зеленський почуває себе добре, то має по протоколу сидіти вдома, а не у “Феофанії”

Юрист Олена Лукаш прокоментувала перебування Президента Володимира Зеленського в лікарні “Феофанія”, зазначивши, що глава держави зі своїм протіканням хвороби повинен лікуватися вдома на самоізоляції.

Про це вона сказала в ефірі на телеканалі НАШ.

“Жарт смішний, своєчасний, що він (Зеленський – ред.) знаходиться в “Феофанії” на загальних підставах. Всі побачили ці загальні підстави. І питання, що він там, по-перше, робить, якщо у нього протікає захворювання добре, як він говорить, та й відчуває він себе добре”, – зазначила вона.

Лукаш нагадала, що за протоколом МОЗ, якщо при захворюванні Covid-19 просто нежить, потрібно сидіти вдома на самоізоляції.

“Мені дуже сподобалося, як Трамп зробив. Він відразу поїхав у найближчий до місця своєї роботи військовий госпіталь і там проходив лікування. Це вчинок справжнього державного чоловіка, справжнього президента. Сама “Феофанія” знаходиться в прекрасній лісовій зоні, подалі від Києва, на якійсь неймовірній кількості гектарів, у парковій зоні, з білочками, з неймовірною кількістю охорони. Це практично режимний об’єкт, ви туди ніяк не потрапите. Багато корпусів, окремий рядок у бюджеті, хороше обладнання”, – підкреслила юрист.

Як НАШ повідомляв раніше, Президент Володимир Зеленський отримав позитивний тест на Covid-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *