Рада прийняла закон про реорганізацію громад і районів: що зміниться

Верховна рада схвалила закон про реорганізацію громад і районів. У Кабінеті міністрів пояснили, які зміни відбудуться після ухвалення документу.

Про це інформує Урядовий портал. 

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зауважив, що після того, як в Україні було сформовано нову адміністративно-територіальну основу для діяльності органів влади та проведено місцеві вибори, постало питання термінового забезпечення дієздатності органів місцевого самоврядування та райдержадміністрації у нових громадах і районах.

“Прийняття цього законопроекту дозволить місцевій владі повноправно управляти фінансами, землею, ресурсами, вирішувати нагальні питання життєдіяльності громад”, – заявив міністр.

В ході розгляду документа в сесійній залі нардепи підтримали дві правки, які передбачають, що якщо посада міністра вакантна, то Кабмін повинен в обов’язковому порядку подати в парламент протягом 30 днів кандидатуру міністра. При цьому в цей період повноваження виконуючого обов’язки очільника міністерства обмежені.

Як НАШ повідомляв раніше, Президент Володимир Зеленський підписав указ про передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *