На “Укрзалізниці” викрили схему з фіктивним ремонтом поїздів на 58 млн грн

На “Укрзалізниці” викрили схему фіктивного ремонту дизель-поїздів. Дії чиновників завдали шкоди “Укрзалізниці” на суму понад 58,6 мільйонів гривень.

Про це повідомляє сайт Офісу генпрокурора.

Встановлено, що посадові особи “Укрзалізниці” заволоділи грошима акціонерного товариства при організації капітального ремонту дизель-поїздів для приміських перевезень.

У 2015-16 роках вони притягнули фіктивні підприємства і склали неправдиві документи про проведення модернізації понад 20 поїздів, хоча ці роботи не можна було провести через відсутність на підприємстві-виконавця необхідних фахівців та обладнання. В рамках оборудки вони перевели гроші з рахунків “Укрзалізниці” підприємству-виконавцю, а частина коштів виявилася на рахунках фіктивних фірм.

17 листопада, підозрюваним відкрили матеріали справи. Серед фігурантів – колишній в.о. керівника одного з підприємств, 100% акцій якого належать “Укрзалізниці” і його колишні заступники, а також колишні і діючі керівники підрозділів приміських пасажирських перевезень, начальники виробничих підрозділів депо регіональних філій “Укрзалізниці”.

На даний момент завершено досудове слідство у справі.

Як раніше повідомляв НАШ, Сергій Лещенко розповів про свою зарплату в наглядовій раді “Укрзалізниці”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *