Дубінський назвав два способи, як можна скасувати “карантинні вихідні”

Народний депутат України від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський розповів про способи скасування карантину вихідного дня.

Детальніше про це політик проінформував в ефірі НАШого телеканалу.

Депутат зазначив, що є два способи скасувати карантин вихідного дня.

“Перший. Глава фракції “Слуга народу”, як роботодавець Кабінету міністрів, тому що ми, як монобільшість, призначили цей Кабмін, запрошує Шмигаля і каже йому: “Дивіться, шановний наш співробітник, якого ми найняли на роботу, щоб працювати в інтересах України. Ви відкидаєте карантин вихідного дня, або ми збираємо 150 підписів про недовіру до уряду і виносимо питання про вашу відставку”, – зазначив Дубінський.

За його словами, другий спосіб включає в себе скасування постанов Кабінету міністрів через Конституційний суд.

“Тому що тільки КСУ може визнати постанову Кабміну неконституційною і такою, що порушує права людини. Звернення до КС вже готове. Я сьогодні зібрав майже 50 підписів народних депутатів. Треба було, зібрав би і 100. Про визнання норм постанови Кабміну, який ввів карантин вихідного дня і обмеження для роботи ряду закладів з 22:00 до 07:00 як неконституційним”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат України від фракції “Слуга народу” Арсеній Пушкаренко заявив, що рано чи пізно в Україні треба буде вводити тотальний локдаун, карантин вихідного дня не врятує.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *