У Верховній Раді створили робочу групу по КСУ. Документ

У Верховній Раді створили робочу групу для розробки законопроектів з питань електронного декларування та діяльності Конституційного Суду.

Про це 18 листопада повідомила заступник голови комітету ВР з питань правової політики Ольга Совгиря у Facebook.

“Розпорядженням заступника голови Верховної Ради (в.о. голови Верховної Ради України Олена Кондратюк. – Ред.) створена робоча група з представників депутатських фракцій (груп), яка до 1 грудня 2020 року має розробити узгоджені законопроєкти з питань, що стосуються електронного декларування та організації діяльності Конституційного суду”, – йдеться в повідомленні.

До складу робочої групи увійшли: глава комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський (глава робгрупи), Ольга Совгиря (заступниця), глава комітету Верховної Ради з питань правової політики Андрій Костін, голова парламентської фракції “Слуга народу “Давид Арахамія, нардеп з фракції “Батьківщина” Сергій Власенко, нардеп “ЄС” Руслан Князевич, перший заступник голови комітету з питань антикорупційної політики (“Голос”) Ярослав Юрчишин, нардепка з фракції “Опозиційна платформа за життя” Антоніна Славицька, нардеп від групи “Довіра” Микола Бабенко та нардеп від групи “За майбутнє” Тарас Батенко.

Як повідомляв НАШ раніше, ВАКС скасував свій перший в історії обвинувальний вирок.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *