Уманський розповів, чому написав заяву про відставку

Ігор Уманський подав у відставку з посади радника керівника Офісу Президента через невирішення ситуації у Податковій і Митній службах.

Про це він заявив на брифінгу 18 листопада, трансляцію вів телеканал НАШ. 

За словами Уманського, його основний кейс в ОП стосувався боротьби зі схемами в Податковій і Митній службах. Також він зазначив, що коли ситуацію навколо цих служб загально озвучував, реакція (керівництва Офісу Президента – ред.) була досить бурхлива, але, на жаль, не було відповідних дій. 

“Саме тому переконаний, що виключно через публічну позицію, через публічний тиск на очільників влади можливо змінити їхню позицію… Саме тому, щоб мати змогу публічно про це говорити, я написав заяву (на звільнення – ред.), бо маючи статус радника це робити некоректно та неетично. Заяву про відставку я подав”, – сказав Уманський.

Водночас він додав, що напруження навколо Великого будівництва в суспільстві є давно, оскільки саме ця стаття видатків за останні роки зросла найбільше, зокрема бюджет на наступний рік, плановий, перевищує бюджет Міністерства оборони й дорівнює бюджету на всю систему охорони здоров’я.

Як НАШ повідомляв раніше, радник глави ОП Ігор Уманський подав у відставку. Він уже написав відповідну заяву до установи.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *