Шмигаль: Україна закупить шість млн експрес-тестів на коронавірус

Комітет ВР з питань бюджету підтримав рішення Кабінету міністрів про виділення 1 мільярду гривень на закупівлю 6 мільйонів експрес-тестів.

Про це заявив під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Комітет з питань бюджету підтримав рішення уряду виділити 1 млрд грн на придбання експрес-тестів, їх отримають переважно сімейні лікарі та екстрена медична допомога. Так у нас з’явиться ефективний та швидкий інструмент додаткового тестування громадян… Всього буде закуплено 6 млн таких тестів”, – розповів прем’єр.

Він також відмітив, що ще 900 мільйонів гривень піде на додаткове забезпечення киснем ліжок у стаціонарах лікарень. Крім того додаткові кошти також будуть спрямовані в регіони для підготовки до організації мобільних госпіталів.

Нагадаємо, в Україні станом на 18 листопада зареєстровано 570 153 випадків зараження коронавірусною інфекцією. За минулу добу заразилось ще 12 496 осіб, 256 пацієнтів померло, 8 096 – вилікувались.

З початку пандемії в країні зафіксовано 10 112 летальних випадків, 259 079 українців видужали.

Як повідомляв НАШ раніше, міністр соціальної політики Марина Лазебна пояснила, чому більшість сімей медиків, які загинули від COVID-19, ще не отримали компенсації.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *