Кабмін скасував необхідність надання довідки про склад сім’ї для ряду документів

Відтепер в Україні не потрібно надавати довідку про склад сім’ї в перелік документів, необхідних для отримання ряду державних послуг. 

Таке рішення прийняв Кабінет міністрів 18 листопада.

Зазначається, що відповідна довідка тепер не знадобиться при призначенні й виплаті одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних і резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори або для проходження служби у військовому резерві.

Зокрема, Кабмін скасував і представлення такої довідки однією з осіб, яким виплачується грошова допомога, в разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності особи рядового чи начальницького складу та інвалідності особи, звільненої зі служби в Держслужбі спеціального зв’язку та захисту інформації.

Також особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту разом з рапортом на отримання компенсації за піднайом (найом, оренду) ними житла також більше не будуть надавати довідку про склад сім’ї та реєстрацію місця проживання.

Як НАШ повідомляв раніше, Верховна Рада схвалила закон про реорганізацію громад і районів. У Кабінеті міністрів пояснили, які зміни відбудуться після ухвалення документу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *