COVAX підтвердив виділення Україні вакцини від коронавірусу на безоплатній основі для 20% населення

Глобальний механізм COVAX підтвердив виділення Україні вакцини від коронавірусу на безоплатній основі для 20% населення. 

Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в Facebook.

“Сьогодні стало відомо, що Україна, як одна з країн, яка включена в роботу глобального механізму COVAX, має можливість отримати вакцини від коронавірусної хвороби у кількості доз, що дорівнює 20% населення безкоштовно”, – повідомив він.

За словами Ляшка, у першій половині наступного року зможуть вакцинуватися близько 4 мільйонів українців. Це буде зроблено коштом фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів і урядів інших країн.

“Часто отримую запитання про те, чи включено до глобального механізму COVAX кандидата у вакцини від виробника Moderna (США). Так, включено. Попередні результати дослідження цієї вакцини вказали на 95% ефективності попередження розвитку коронавірусної хвороби COVID-19”, – зазначив Ляшко. 

Як НАШ повідомляв раніше, вакцина від Covid-19 розробки американської фармацевтичної компанії Pfizer і німецької біотехнологічної компанії BioNTech показала 95% ефективності.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *