Доставка будь-яких вантажів з Китаю в Україну: швидко, якісно, безпечно і недорого!

Сьогодні великою популярністю користуються товари з Китаю. Магазини з Піднебесної пропонують величезний вибір різних виробів. Купити можна практично все – від іграшок, запчастин, канцелярських товарів і до меблів і побутової техніки.

Після того, як ви визначилися з постачальником продукції, залишається знайти надійний транспортно-логістичний сервіс. Замовляти товари краще за допомогою транспортної компанії з перевіреною репутацією. Служба доставки Meest China на сьогоднішній день вважається лідером в даній сфері. Роботу компанії забезпечує команда професійних співробітників.

Meest China завжди готова запропонувати клієнтам дотримання термінів доставки, конкурентоспроможні ціни, послуги з перевірки на брак і упаковку вантажів, а також оформлення всієї необхідної документації.

Що потрібно для оформлення покупки з Китаю

Щоб зробити покупку необхідно:

  • вибрати потрібний товар на одній з інтернет-платформ;
  • вказати адресу нашої служби доставки.

В Україні ми відправляємо посилки авіа, поїздом або морем. До клієнта безпосередньо вантаж доставляється однієї зі служб – Нова Пошта, Укрпошта або Meest China. Ви завжди можете відстежити вантаж з Китаю прямо на сайті з міжнародного або по трек-номеру по Китаю.

Авіа-доставка вантажів здійснюється 4 рази на тиждень протягом 10-15 днів. Транспортування посилок поїздом – три рази на тиждень протягом 35-40 днів. Доставка морем виконується два рази на місяць протягом 65-75 днів. Вартість послуги залежить від виду транспортування, параметрів посилки (обсягу, ваги і габаритів) і від необхідності додаткового сервісу на складі.

Чому варто зупинити рішення на нашій компанії

Служба доставки Meest China – це сервіс комплексних послуг. Завдяки професійній команді досвідчених фахівців клієнти отримують багато можливостей:

1. Перевезення широкого спектру товарів. Ви можете купити в Китаї і доставити в Україну будматеріали, одяг і взуття, побутову техніку та багато іншого.

2. Економія коштів і часу. Наші кваліфіковані співробітники організують доставку і підберуть найоптимальніший маршрут, оформлять необхідну митну документацію, перевірять товар на наявність браку і відповідність опису. Перевірка виконується з фотозвітом.

3. Суворе дотримання термінів доставки.

4. Гарантія цілісності і збереження посилок. При цьому транспортування здійснюється без будь-яких ризиків – на всі види вантажів поширюється страховка.

5. Послуги пакування вантажу.

6. Можливість консолідації в одну посилку продукції від декількох торгових майданчиків.

У нас фіксована вартість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки підтримці кваліфікованих фахівців, ви заощадите особистий час і позбавите себе від зайвого клопоту. Зупинивши рішення на Meest China, наші клієнти можуть бути впевнені в оперативності, доступності, безпеки і надійності!

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *