Ужгородка

Новини Закарпаття

Євросоюз буде підтримувати культурну індустрію України в умовах пандемії COVID-19

Європейський Союз усвідомлює спричинені пандемією COVID-19 виклики для культурного та креативного секторів, тому культурні індустрії завжди будуть у фокусі взаємодії ЄС і України.

Про це у виступі на відкритті IV Міжнародного форуму “Креативна Україна” заявив голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

Він зазначив, що разом з індустрією туризму культурні та креативні сектори були найбільше зачеплені коронавірусною кризою. 

“ЄС дуже активно працює над рішеннями для креативного та культурного секторів. Культура була визначена особливо ураженим сектором, до якого треба застосовувати заходи підтримки у вигляді додаткового фінансування і підтримки секторів та регіонів, які зазнали найбільшого впливу. Цього року ЄС погодив бюджет 2,2 млрд євро на наступні сім років на програму “Креативна Європа”. І цей бюджет більший, ніж на попередні сім років, який становив 1, 46 млрд євро”, – сказав Маасікас.

Він зазначив, що ЄС продовжує підтримувати Україну в царині культури, зокрема у 2018-2020 роках Євросоюз надав нашій країні понад 17 млн євро.

Як НАШ повідомляв раніше, міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко заявив, що українська креативна індустрія через карантин втратила три млрд доларів.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору