ДБР: Пожежі в Луганській області не могли загасити, бо для машин ДСНС розікрали паливо

Однією з головних причин масштабних пожеж на території Луганської області влітку і восени 2020 року було системне розкрадання палива під керівництвом ГУ ДСНС в Луганській області.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідування.

“Слідчі ТУ ДБР в місті Краматорську встановили, що однією з головних причин масштабних пожеж на території Луганської області в зазначений період були системні розкрадання палива під керівництвом ГУ ДСНС в Луганській області. Майже в кожному структурному підрозділі зазначеного управління за вказівкою керівництва були придбані спеціальні технічні засоби – для корекції одометрів автомобілів”, – йдеться в повідомленні.

На думку слідчих, саме з використанням цих приладів систематично проводилися маніпуляції з пробігом спецтехніки, за допомогою яких завищували реальний пробіг автомобілів, а паливо розкрадали.

В ході проведених обшуків виявлено та вилучено ймовірні знаряддя злочину, а також документи та інші предмети, що мають доказове значення для кримінального провадження. Також проведені допити посадових осіб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за фактом посадової недбалості, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 КК України).

Як раніше повідомляв НАШ, постраждалим в результаті пожеж в Луганській області уряд виділив 185 млн гривень.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *