Ужгородка

Новини Закарпаття

У ВООЗ заявили, що закриття шкіл – неефективна боротьба проти COVID-19

Директор європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ханс Клюге заявив, що закриття шкіл в рамках боротьби з коронавірус не є ефективним рішенням.

Про це він повідомив під час прес-конференції 19 листопада.

За його словами, діти та підлітки не сприяють розповсюдженню COVID-19, тому початкові школи мають залишатися відкритими.

Варто зазначити, що Клюге про неефективність закриття навчальних закладів говорить не вперше. Представник ВООЗ наголошував, що закриття шкіл шкодить дітям, які перебувають у тяжкій життєвій ситуації.

Під час конференції він також наголосив, що країнам Європи не обов’язково вводити локдаун при умові використання масок населенням.

“Введення локдаунів можна уникнути, я дотримуюся позиції, що локдауни – це крайні заходи. Якщо використання масок досягне 95%, необхідність в карантинах не буде”, – заявив він.

Тим часом в Україні новий антирекорд по захворюваності на Covid-19 – 13 357 випадків за добу. всього за час пандемії в країні захворіли 583 510 осіб, з них: померли – 257; одужали – 7 400.

Watch LIVE as @hans_kluge %26 experts from WHO/Europe provide a situation update on #COVID19 in the European Region %26 answer questions from journalists. https://t.co/YsaZmoJYDO

— WHO/Europe (@WHO_Europe) November 19, 2020

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський заявив, що Ситник залишиться директором НАБУ, незважаючи на рішення суду.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору