Лікар із Чернівців: Я не раз просила кисень у керівництва, за що “отримувала на горіхи”

Лікар-інфекціоніст із Чернівців Ольга Кобевко розповіла про ситуацію з коронавірусом у своєму місті. 

У прямому ефірі телеканалу НАШ вона зазначила, що лікує хворих на Covid-19 протягом 8 місяців, а проблема із нестачею кисню в лікарнях була ще у 2009 році.

“Проблема з киснем у нас залишалася протягом великої кількості років. Коли у 2009 році прийшла перша епідемія грипу, були заклики від медиків, що нам потрібна дихальна апаратура. У 2016 році, коли ми знову очікували хвилю грипу, ми звернулися до Департаменту, тоді був дуже великий скандал по області. У лютому ще не було жодного пацієнта (з коронавірусом – ред.), а я вже просила кисень за що не раз “отримала на горіхи”, – розповіла лікар.

За словами Ольги, вона не раз зверталась до керівництва лікарні за допомогою, проте у відповідь їй пропонували звільнитися.

Також лікар розповіла історію про те, як люди самостійно привезли кисневий балон до лікарні, щоб врятувати свою родичку від коронавірусу.

“Коли вони поступали, я пояснила, що вже двоє людей зараз без дотації. Я можу призначити лікування, можу допомогти, але я не маю фізичної можливості десь взяти кисень”, – додала Ольга.

Як раніше повідомляв НАШ, в Україні кількість хворих на Covid-19 за добу перевищила 13 тисяч.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *