Ужгородка

Новини Закарпаття

Кредит 24/7 – де взяти гроші в нічний час?

Завдяки сучасним технологіям вирішуються багато проблем. Наприклад, їжу можна доставити в будь-яку точку міста в будь-який час доби; деякі служби техдопомоги готові надати свої послуги навіть вночі. Найбільший прорив помітний у фінансовому секторі – він успішно об’єднався з інноваційними технологіями і допоміг створенню окремої сфери — Фінтех. Фінансові технології — це не тільки напрямок роботи компанії, але і все, що оточує нас і наші фінансові дії. Наприклад, якщо ви розраховуєтесь на касі за товари за допомогою терміналу і телефону — це Фінтех. У цей момент задіяна технологія NFC. Коли ви самостійно відкриваєте рахунок в банку, і підв’язуєте карту до своїх акаунтів — це також Фінтех.

Точно так Фінтехом можна назвати процес оформлення кредиту та видачі грошей. Банки не до кінця автоматизували ці процеси. Наприклад, для оформлення великого кредиту вам як і раніше потрібно звертатися до відділення банку, щоб пройти всі кроки від початку до кінця. У випадку з МФО все простіше. Це вузькоспеціалізовані компанії, які видають гроші на короткий термін. Як правило, це невелика сума від 7 до 20 тисяч гривень.

Зміст

  • 1Чому брати кредити в МФО — вигідно?
  • 2Які переваги у МФО перед банком

Чому брати кредити в МФО — вигідно?

Найвигідніші умови в деяких МФО — для нових і постійних клієнтів. Нові отримують максимальні знижки — до 99,99%. Однак є основне обмеження — сума видачі. Припустимо, максимальна сума першого кредиту становить 10 тисяч грн, а для повторного — 15. При цьому, якщо позичальник періодично звертається за грошима в одну і ту ж компанію, вчасно все погашає або продовжує кредит, він може розраховувати на персональні знижки. Іноді вони можуть досягати 90%.

Крім того, деякі компанії часто розігрують призи в період акцій. Наприклад, в CreditPlus можна отримати додатково 100 грн на мобільний рахунок, якщо ви вперше оформляєте кредит. А ще завдяки акції «Яблучнийквартал» можна виграти один з гаджетів Apple: навушники, планшет або смарт-годинник. Умови прості — потрібно оформити новий кредит або продовжити поточний.

Які переваги у МФО перед банком

Найочевидніше — графік. Банківські установи працюють за стандартним «офісним» графіком — як правило, з 9:00 до 18:00. Це незручно, якщо людині терміново знадобилися гроші. Крім того, в банк потрібно прийти з необхідним пакетом документів. Більш того, схвалення доведеться чекати не годину і часом навіть не день. Кредит можуть не видати з багатьох причин. Наприклад, сума вашого щомісячного доходу не задовольняє вимогам банку. Відсутність власного житла або автомобіля також може вплинути на рішення. Особливо важливий тип працевлаштування — банки неохоче схвалюють кредити тим клієнтам, які працюють неофіційно.

МФО найчастіше працюють цілодобово, тому отримати переказ на банківську карту можна моментально в будь-який час. Для оформлення знадобиться мінімум документів. Також МФО лояльні до кредитної історії, тому взяти гроші в борг буде простіше, ніж в традиційному банку.

Чи можна отримати гроші вночі?
Одна з переваг МФО — оперативність видачі грошей в будь-який час дня і ночі. Завдяки інноваційним технологіям клієнт може отримати необхідну суму протягом декількох хвилин навіть о 2 годині ночі.

Як це відбувається:

  • перейдіть за посиланням на сайт обраної мікрофінансової організації та виберіть суму і терміни;
  • заповніть всі пункти на кроці реєстрації (потрібно ввести дані паспорта, ІПН, банківської картки та мобільного телефону);
  • очікуйте підтвердження і схвалення заявки;
  • отримаєте переказ коштів на карту, яку вказали під час реєстрації.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору