ВАКС закрив кримінальну справу проти екс-нардепа Полякова

Вищий антикорупційний суд закрив справу проти народного депутата попереднього скликання Максима Полякова, якого обвинувачували у недостовірній інформації в декларуванні.

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

“24 листопада, колегія суддів Вищого антикорупційного суду закрила кримінальне провадження за обвинуваченням народного депутата Верховної Ради 8 скликання у частині про декларування ним недостовірної інформації (ст. 366-1 Кримінального кодексу)”, – йдеться у повідомленні.

Під час судового засідання сторона захисту заявила клопотання про закриття справи в частині за ст. 366-1 ККУ, у зв’язку з тим, що 27 жовтня 2020 року Конституційний суд України визнав таку статтю неконституційною.

Нагадаємо:

  • Поляков з кінця 2016 року проживав у власній квартирі у Києві, але попри це він продовжував отримувати компенсацію за нібито сплачувану вартість оренди номера у готелі “Київ”.
  • За лютий 2018 року – серпень 2019 року екс-депутат незаконно отримав 367 тис. грн виплат.
  • За 2016 рік він не зазначив, що придбав вищевказану квартиру, вартість якої сягає близько 10,91 млн грн (нерухомість зареєстровано на близьку особу) та дороговартісних предметів побуту. А в декларації за 2017 рік екс-депутат не вказав 5,24 млн грн доходів та видатків у розмірі 5,19 млн грн у зв’язку з придбанням квартири.

Як повідомляв НАШ раніше, у Мінфіні заявили, що з “ковідного” Фонду використали понад 60% коштів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *