Суд щодо MH17 відмовив у розслідуванні альтернативних сценаріїв катастрофи

Судді, які розглядають справу проти чотирьох обвинувачених у збитті у 2014 році літака Malaysia Airlines рейсу MH17, відхилили прохання адвокатів захисту про надання їм додаткового часу для розслідування альтернативних сценаріїв причин авіакатастрофи.

Про це повідомляє Reuters.

Так, міжнародне розслідування, проведене Нідерландами, прийшло до висновку, що літак був збитий російською ракетою. Нідерландський уряд покладає відповідальність на Москву. Росія заперечує свою відповідальність за катастрофу.

У суді заявили, що отримали багато запитів від сторони захисту на проведення додаткових розслідувань. Однак за словами судді, з деякими запитами адвокати затягнули, їх можна було подати раніше.

 “У захисту немає необмежених прав на те, щоб просити про додаткові розслідування. Суд повинен домогтися того, щоб розгляд справи проводився без затягування часу”, – заявив суддя.

На початку листопада під час слухань виступали адвокати одного з обвинувачених Олега Пулатова. Захист росіянина вимагав заново допитати експертів та свідків у справі MH17, а також заново дослідити усі докази.

Як НАШ повідомляв раніше, у Парламентській асамблеї Ради Європи розчаровані виходом Росії з переговорів з Нідерландами та Австралією щодо знищення літака рейсу МН17.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *