Катастрофа АН-26: командувачу Повітряних сил ЗСУ оголосили підозру

Державне бюро розслідувань оголосило підозру командувачу Повітряних сил ЗСУ Сергію Дроздову за статтею про недбальство у зв’язку з авіакатастрофою АН-26 неподалік від Чугуєва у Харківській області.

Про це під час брифінгу заявив начальник відділу ГСУ ДБР Вадим Приймачок.

Крім того, про підозру у цій справі повідомили керівнику польотів і командиру зазначеної військової частини, який затверджував план польотів із порушеннями.

“На сьогодні ДБР… отримало докази, на підставі яких обґрунтовано підозрюються окремі особи, причетні до організації зазначених польотів, які допустили порушення у своїй службовій діяльності. На сьогодні ми вручили письмове повідомлення про підозру керівнику польотів військової частини, який цього дня здійснював управління польотами, командиру зазначеної військової частини, який затверджував план польотів із порушеннями, також повідомлено про підозру командувачу Повітряних сил ЗСУ, який вчинив недбалість щодо виконання своїх службових обов’язків, що спричинило трагедію”, – розповів Приймачок.

Нагадаємо, військовий літак АН-26 зазнав аварії 25 вересня поблизу Чугуєва Харківської області. Літак здійснював навчальні польоти. На його борту перебували 27 осіб – 20 курсантів і 7 членів екіпажу. В результаті катастрофи 26 осіб загинули.

Як повідомляв НАШ раніше, Рада призначила нового голову Мінветеранів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *