Українці зможуть отримати інсулін і вакцину від COVID за бюджетні кошти

Верховна Рада прийняла рішення закуповувати за держкошти ліки, які не включені до Національного переліку основних лікарських засобів, але яких потребують громадяни.

Законопроект №4472 підтримали 282 нардепи.

Документ вносить зміни до прикінцевих та перехідних положень ЗУ “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” та відтерміновує на рік (до 1 січня 2022 року) одну з норм цього закону.

Це відтермінування дозволить закуповувати за рахунок держбюджету або відшкодувати вартість (реімбурсація) тих ліків, які не включені до Національного переліку основних лікарських засобів або Програми медичних гарантій, але є необхідними для лікування громадян.

“Депутати вирішили проблему із забезпеченням пацієнтів із цукровим діабетом та орфанними захворюваннями ліками, які не входять до Національного реєстру. Мова йде про 99 лікарський засобів, закупівля яких була під загрозою у 2021 році”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв НАШ раніше, ДБР оголосило підозру командувачу Повітряних сил ЗСУ Сергію Дроздову за статтею про недбальство у зв’язку з авіакатастрофою АН-26 неподалік від Чугуєва у Харківській області.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *