Підбірка новорічних фільмів для створення святкового настрою

Ваш новорічний настрій — в ваших руках. Просто почніть дивитися тематичні різдвяні кінофільми https://www.ivi.ru/collections/movies-new-year, і ви самі переконаєтеся в цьому. Пропонуємо вашій увазі тематичну добірку добрих і казкових новорічних стрічок.

Зміст

  • 1Королівське різдво
  • 2Дуже погані матусі 2
  • 3Три гавкотера
  • 4Здрастуй, тату, Новий рік! 2

Королівське різдво

Різдвяна атмосферна комедія дуже яскрава, добра і точно налаштує вас на позитивний лад. У головній ролі — художниця Еллі, яка працювала раніше покоївкою в топовому готелі Нью-Йорка. Раніше — тобто буквально до Різдва, поки не була звільнена за невеликий промах суворою начальницею. Еллі потрібні гроші, тому вона погоджується попрацювати гувернанткою в родині. Жити їй доведеться у справжньому замку і
доглядати за примхливою принцесою Феодорою. Різдвяна магія теж не дрімає, і між Еллі з Максиміліаном — власником чудового маєтку – спалахують почуття.

Дуже погані матусі 2

Продовження першої частини відомого новорічного фільму. Кікі, Карла, Емі постійно варяться в своїх проблемах, але ж свята — саме час розслабитися і відволіктися, чи не так? Передріздвяна суєта завалює подружок справами додатково. Цього разу сталося непередбачене — до героїнь фільму приїхали їхні мами. Чи варто говорити, що відносини не завжди прості, а моралізаторство і дивні вчинки тільки привносять
дисонанс в і без того нервові будні. Кікі, Карла, Емі вирішують, що з них досить, і влаштовують свою вечірку.

Три гавкотера

Добрий фільм про трійку друзів-цуценят. На вигляд це звичайні бешкетники, а на ділі — справжні рятівники свята. Перед Різдвом вони залишилися вдома самі, поки господар на роботі. В особняк залізли грабіжники і вкрали всі подарунки з-під ялинки. Собачки вирішують вийти на слід злодіїв і повернути подарунки разом зі святковим настроєм. В помічники вони беруть самого Санту. Жанровий фільм дуже теплий і зворушливий. А головні герої — Афраміс, Вагос, Баркос — дуже подобаються дітям.

Здрастуй, тату, Новий рік! 2

Друга частина гучної раніше новорічної комедії. У центрі сюжету — пара батьків-суперників, ролі яких виконують Марк Уолберг і Вілл Феррел. Спочатку герої не можуть поділити улюблених дітей. Скромний, але відповідальний вітчим не хотів віддавати блудному таткові нащадків, але в підсумку домовитися все-таки вийшло. У новій частині завдання куди складніше — помирити своїх “старих”, які зібралися напередодні Різдва під одним дахом.

Матеріал підготовлений за допомогою онлайн-кінотеатру ivi.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *