Зеленський створив Раду з питань розвитку малого бізнесу, – ОП

Президент Володимир Зеленський підписав Указ №582/2020 “Про Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва”.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Головою цієї Ради стала заступник керівника Офісу президента Юлія Свидоренко. Метою Ради є сприяння налагодженню конструктивної взаємодії органів державної влади й суб’єктів малого підприємництва та їхніх громадських об’єднань.

В ОП вже відбулося перше засідання. Очільник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що потрібно якнайшвидше розпочати роботу, щоб розв’язати проблемні питання малого бізнесу.

“Давайте працювати швидко, конкретно й ефективно… Настав час, коли треба зібрати всіх разом, почути всіх і напрацювати державницьке рішення, щоб люди в пандемію та непрості часи відчували, що влада ними опікується”, – сказав він.

Сама ж голова Ради Свидоренко відмітила, що персональний склад Ради вже доопрацьовується й скоро буде затверджений.

“Важливо, що це початок широкого діалогу із залученням підприємців зі всіх областей. І головне, що ми почуємо реальну економічну – незаполітизовану – проблематику, яка дасть нам змогу ініціювати відповідні зміни до законодавства й напрацювати їх разом з депутатами, щоб були ухвалені відповідні законопроекти чи відповідні постанови Кабміну”, – повідомила заступниця Єрмака.

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський призначив Свидоренко новим заступником голови ОП.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *