Доротич розповів, чому ФОП досі мітингують і чого вимагають на Майдані

Голова руху “SaveФОП” Сергій Доротич розповів в ефірі НАШого телеканалу про ситуацію на Майдані та про закриту селекторну нараду за участі ФОПів та представників влади. 

Він зазначив, що мітингуючи вийшли на вулиці столиці, щоб зберегти мікробізнес, спрощену систему оподаткування та недопущення вибіркових обмежень під час локдауну для бізнесу. 

“Влада у дивний спосіб зараз діє. Вона наче декларує діалог, але діалог не дуже схожий на діалог. Зокрема, було проведено закриту, не публічну селекторну нараду, де справді мене було підключено з КМДА та частину моїх колег. Однак тільки мені, як представнику руху  “SaveФОП”, дали слово. Виступали, так би мовити, конструктивні ФОПи – ті, яких усе влаштовує. Так само були якісь експерти, які з нами не на Майдані”, – наголосив Доротич. 

Зокрема, Сергій додав, що мітингуючих не було включено в анонсовану координаційну раду з питань розвитку мікропідприємства. 

Як НАШ повідомляв раніше, у Києві продовжують протестувати підприємці, через що поліція тимчасово обмежила рух транспортний засобів у центрі столиці.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *