Степанов про новий штам коронавірусу: Розглядається питання внесення Великобританії до червоної зони

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що з Великобританією наразі не планується переривати авіасполучення. Водночас він наголосив, що розглядається питання внесення країни до червоної зони. 

Про це голова МОЗ розповів в ефірі НАШого телеканалу. 

“Цей вірус, окрім того, що він знаходиться в Великобританії, він розповсюдився вже в декількох країнах Європейського Союзу. Принаймні, ми бачимо такі повідомлення. Вони перервали авіасполучення на 48 годин, і сьогодні Європейська комісія повинна винести рішення, що вони далі робитимуть щодо авіасполучення й взагалі зв’язками з Великобританією”, – сказав Степанов. 

За його словами, до новорічних свят з Великобританії мають повернутися багато українців. 

“За повідомленням міністра Інфраструктури щодо кількості пасажирів, які повинні прибути до кінця року. Там незначна кількість. Принаймні те, що він вчора сказав нам – членам уряду. Перш за все, це наші громадяни, які повертаються на новорічні свята, або навчаються там, або працюють у Великобританії. Ми думаємо, буде питання просто розглянути щодо посилення контролю”, – зазначив голова МОЗ. 

Зокрема, Степанов зазначив, що наразі розглядається питання щодо внесення Великобританії до червоного списку країн. 

Як НАШ повідомляв раніше, оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій затвердив план імунізації населення від COVID-19. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *