Устенко: Я б не перебільшував роль МВФ, ми повинні перекредитувати свої можливості самостійно

Радник президента з економічних питань Олег Устенко прокоментував роль Міжнародного валютного фонду для України. Також він повідомив, коли країна отримає транш від МВФ.

Він нагадав, що 21 грудня місія МФВ розпочала роботу в Україні.

“Місія дійсно дуже нетрадиційна. Зазвичай вони фізично приїжджають в країну перебування. У даному випадку вони ведуть постійну онлайн-дискусію. Чому так, тому що пандемія, тому що в принципі міжнародний валютний фонд не виїжджає ні в які країни, з якими веде програми. У випадку з Україною немає ніякого виключення”, – зазначив він.

За його словами, в кінці лютого – початку березня Україна зможе отримати гроші від МВФ.

“Гроші, звичайно, важливі. І гроші, які треба отримувати країні, більш ніж важливо. Але МВФ в даному випадку це більше як знак. Я б не перебільшував роль міжнародного валютного фонду. Зрозуміло, що стратегічним курсом нашим повинно вийти в певний момент, щоб не розраховувати ні на МВФ, ні на якихось інституційних кредиторів, а все-таки перекредитувати наші можливості самостійно, якщо такі виникають”, – підкреслив Устенко.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров в ефірі НАШого телеканалу розповів, як росла економіка країни за відсутності співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *