Кернес – людина, яка вписала своє ім’я золотими літерами в історію Харкова, – Мураєв

Лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв вшанував пам’ять померлого мера Харкова Геннадія Кернеса, зазначивши, що він дуже багато зробив для свого міста і його жителів.

Політик наголосив, що у харків’ян однозначне ставлення до Геннадія Адольфовича, на відміну від Офісу Президента.

“З ним прийшли попрощатися десятки тисяч людей, ви бачите щирі сльози на очах, море квітів, скорботи, жалоби. Дійсно, це була людина, яка вписала своє ім’я золотими літерами в історію нашого міста”, – сказав Мураєв.

Євген додав, що вшанувати пам’ять мера міста приїхали також Віталій Кличко, Геннадій Труханов, Борис Філатов та інші. Однак на похоронах не були присутні ні Президент, ні прем’єр-міністр.

“Я вважаю, що це абсолютна дурість, недалекоглядність, святенництво і спроба подобатися певній частині нашого населення, що проживає в окремих регіонах. Чому така дурна внутрішня політика? Ну, напевно, не від великого розуму. У мене інших слів немає”, – прокоментував екс-нардеп відсутність перших осіб держави.

Як НАШ повідомляв раніше, шкільна вчителька Харківського міського голови Геннадія Кернеса розповіла про його юні роки, як він вчився і чим запам’ятався.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *