Заплановані місії МВФ в Україні можуть затягнутися через пандемію та новорічні свята

Усі заплановані зустрічі місії Міжнародного валютного фонду пройшли добре, однак через дистанційний характер роботи місії та новорічні свята вона може бути довша.

Про це написав заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован у Facebook. 

“Беручи до уваги, що наближаються свята, місія почалася в понеділок, 21 грудня, пропрацювала 3 дні до 23 грудня і триватиме вже після закінчення новорічних свят. У середньому місія йде повних 10-12 робочих днів. Однак дистанційний характер місії, а також різниця в часі в 7 годин між Вашингтоном і Києвом залишає на кожен день всього 4-5 годин роботи замість 8-10 робочих годин у Києві під час звичайної місії. Тож не виключено, що ця місія може бути трохи довша”, – написав Рашкован.

Він наголосив, що не варто чекати ніяких оголошень про закінчення місії зараз або пов’язувати відсутність комунікації з якимись проблемами.

“Хід переговорів є конфіденційною інформацією, тому я ніколи публічно його не комунікую і не відповідаю, як проходить місія. Можу тільки сказати, що всі заплановані зустрічі як на вищому рівні, так і на експертному рівні, за 3 дні були проведені і пройшли добре”, – наголосив Рашкован.

Як НАШ повідомляв раніше, радник президента з економічних питань Олег Устенко прокоментував роль Міжнародного валютного фонду для України. За його словами, не варто перебільшувати роль МВФ. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *