Савченко: Ми будемо міняти курс в НАТО, щоб закінчити війну на Донбасі

Народний депутат України попереднього скликання Надія Савченко заявила, що питання Донбасу в Україні поставлене неправильно.

Про це вона повідомила в ефірі програми “ВАЖЛИВЕ” на телеканалі НАШ 24 грудня.

Темою розмови стало те, що президент Володимир Зеленський підписав закон про особливий статус Донбасу.

“Якщо причина будь-якої світової війни – це переділ територій, то привид найдуть будь-який. В нас те саме. Якщо, наприклад, РФ не заявляла в Мінському процесі (оскільки він складався в Нормандському форматі, і там були присутні Меркель і Макрон) про те, що бажано, щоб Україна йшла в НАТО. Ми повинні розуміти, що можливо, щось було не озвучено. Приводом звичайно ж є зміни до Конституції України з приводу особливого статусу, а причиною є ціла Україна. Треба розібратися, який нам зараз підхід більш вигідний”, – розповіла вона.

За її словами, п’ятий президент Петро Порошенко не проводив референдум і не запитував українців, чи треба підписувати Мінські домовленості.

“Він зробив два ключові напрямки – з одного боку стоїть ребром питання Донбасу, з іншого “НАТО нас врятує”. Українці за п’ять років зрозуміли, що і НАТО нас не врятує, і в Донбасі питання поставлене не правильно. Нам треба шукати інший вихід з цього. Я не знаю, чи буде працювати над цим Зеленський”, – додала Савченко.

Як повідомляв НАШ раніше, у Раді вважають можливим перегляд бюджету-2021.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *