Нехай покличе тих, хто не міряє успішність грошима: Червоненко дав поради Зеленському

Ексміністр транспорту України Євген Червоненко в прямому ефірі на телеканалі НАШ дав пораду Президенту Володимиру Зеленському.

“Якщо він (Зеленський – ред.) в новому році не буде слухатися розумних, кого він хоче, нехай за списком вибирає, тільки не треба ні з заходу, ні зі сходу. Нехай покличе Кучму, Гарбуліна, міністрів. Я можу надіслати список і відповім за кожного. Фінансистів, які сьогодні, того ж Мітюкова, прекрасно працюють зі світовими фінансовими компаніями”, – сказав він.

За його словами, Президент повинен покликати на міністерські посади тих, хто не міряє свою успішність кількістю грошей.

“Нехай покличе тих, хто залишився з команди Богуслаєва в “Антонові”. Нехай покличе Ярославського і тих, хто давав прибуток. Вони ганебно зняли на догоду заходу директора Електроважмашу в Харкові. Нехай покличе директора Південмашу. Нехай покличе тих, хто не міряє свою успішність кількістю грошей, вкрадених у пенсіонерів”, – сказав Червоненко.

Як НАШ повідомляв раніше, юрист Олена Лукаш висловила свою думку в ефірі телеканалу НАШ щодо того, що чекає в майбутньому Президента Володимира Зеленського, зазначив, що він може дуже погано скінчити.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *