Атаманюк: Жодна COVID-вакцина не пройшла третій етап дослідження

Економіст Юрій Атаманюк заявив, що жодна вакцина від коронавірусу не пройшла третій етап дослідження.

Про це він сказав в ефірі телеканалу НАШ.

“Я не є ні вірусологом, ні бактериологом, але у відкритій інформації є, що на сьогоднішній день третього – останнього етапу – проведення досліджень не пройшла жодна вакцина. Тому що це фізично неможливо. Перший етап – це лабораторія і піддослідні тварини, другий – добровольці, а третій розтягується на рік і більше, коли вже йде вакцинація, і коли видно в загальному, як реагує населення в цілому”, – зазначив він.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я опублікувало план масової вакцинації населення від коронавируса. Він складається з п’яти етапів і має 9 груп ризику.

У план входять 9 пріоритетних груп: медпрацівники; військовослужбовці; працівники соціальної сфери; особи, які проживають в установах по довгостроковому догляду, і працівники таких установ; літні люди (60+ років); працівники критично важливих структур державної безпеки (ГСЧС, Нацполіція, Нацгвардія, СБУ, ЗСУ, МВС).

Як НАШ повідомляв раніше, політтехнолог Дмитро Раїм заявив, що людей середнього віку будуть вакцинувати лише в 2022 році.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *