Зеленський: Такі, як я, будемо вакцинуватися від Covid-19 за свій рахунок

Президент Володимир Зеленський не виключає платної вакцинації від коронавірусу в Україні. За словами президента, отримати Covid-вакцину платно зможуть ті, хто може собі це дозволити.

Про це глава держави повідомив в інтерв’ю журналу “Фокус”.

За словами Зеленського, зараз Україна веде переговори з міжнародними партнерами щодо допомоги з отриманням вакцини від коронавірусу, ще 8 млн доз розраховують отримати в рамках глобального механізму COVAX. Цією вакциною будуть безкоштовно робити щеплення групи ризику.

“Я хочу, щоб в січні ми отримали 100-200 тисяч доз. Але нам доведеться дуже сильно попрацювати, щоб люди пішли вакцинуватися”, – зазначив він.

Також президент додав, що компанії, з якими Україна домовляється про постачання вакцини, просять відкрити для них комерційний ринок. Як зазначив Зеленський, є люди, які самі можуть купити собі вакцину від коронавірусу. Зокрема, сам президент планує вакцинуватися за свій рахунок.

“Це говорить про те, що є сегмент людей у ​​всьому світі, і наша країна не виняток, які не будуть звертати уваги на ціну. Вони розуміють, що у держави є пріоритетні групи населення – це бідні люди, лікарі, армія, вчителі, люди з важкими хворобами. Тому такі, як я, будемо вакцинуватися за свій рахунок. Це нормально”, – пояснив президент.

Як раніше повідомляв НАШ, у Міністерстві охорони здоров’я опублікували план Covid-вакцинації українців.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *