Зустрічати Новий рік вдома, в колі родини, планує 81% українців, – соцопитування

Зустрічати Новий рік удома планує 81% українців. Проте майже кожен десятий сподівається провести 1 січня у гостях у друзів або родичів.

Про це свідчать дані опитування проведене Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології. 

Так, у порівнянні з 2018 і 2019 роками дуже помітний вплив епідемії коронавірусу, адже майже на 14% зросла кількість опитаних, які проведуть Новий рік у родинному колі, і вдвічі зменшилася частка тих, хто піде в гості.  

Також 23% від опитаних віком 18–29 років планують зустріти Новий рік у компанії. Серед опитаних віком від 60 років 7% проведуть новорічну ніч самі перед телевізором, а 6% взагалі не святкуватимуть.

Водночас серед чоловіків більше (12,5%) тих, хто схильні святкувати у колі друзів і компанії, ніж серед жінок (6%). Загалом в опитаних майже зникло бажання проводити Новий рік у громадському закладі чи на публічному святкуванні.

Як НАШ повідомляв раніше, астролог Олег Горбань спрогнозував, що початок 2021 року не буде завершенням усіх негараздів, які були у 2020 році. Але ситуація з пандемією до середини року буде контрольованою. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *