Шуфрич звернувся до Василевської-Смаглюк: Ольго, ми можемо створити з вами коаліцію

Народний депутат від партії “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич припустив, які політичні партії в парламенті можуть об’єднатися в коаліцію разом зі “Слугою народу”.

Своєю думкою депутат поділився у прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Команда Порошенко володіє достатнім досвідом, але я не уявляю їх в майбутній владі при “зелених”. Я можу припустити, що я побачу команду Тимошенко в найближчі місяці в новій коаліції, тому що вони проголосували за бюджет. Це політичний ризик, але команда Тимошенко на це пішла, значить, вони претендують на участь в коаліції. Також я розумію, щоб об’єднатися з нашою політичною силою (ОПЗЖ – ред.), в країні повинна бути вже не криза, а крах”, – сказав Шуфрич.

Також він зазначив, що поки не бачить можливості створення коаліції між “ОПЗЖ” і “Слугою народу”.

На це народний депутат від монобільшості Ольга Василевська-Смаглюк сказала, що при створенні такої коаліції, в країні з’явиться можливість збалансувати владу.

“Ми можемо об’єднуватися навколо стратегічних речей і ми повинні це робити. Якби у нас була з вами можливість створити коаліцію, то я “за”, бо тоді буде баланс влади і можливість диверсифікувати деякі ризики”, – підкреслила Василевська-Смаглюк.

У той же час Шуфрич зазначив, що між “ОПЗЖ” і “слугами” вже є приклади ефективної роботи в парламенті.

“Ольго, ось ми з вами вдвох можемо робити коаліцію. Ми навіть маємо приклад ефективної роботи… але, на мій превеликий жаль, ви – це не весь Зеленський”, – додав Шуфрич.

Як раніше повідомляв НАШ, Шуфрич вважає, що більшість українців ностальгує за життям в Радянському Союзі через те, що в той час були краще гарантії.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *