Ставнійчук: Два уряди Зеленського – це уряди геноциду українського народу

Заслужений юрист України Марина Ставнійчук заявила, що два уряди при Президентові Володимиру Зеленському займаються геноцидом українського народу. 

Своєю думкою вона поділилася в ефірі НАШого телеканалу. 

“Як і всі попередні уряди, два уряди, які працювали при Зеленському – ці уряди займаються геноцидом українського народу”, – наголосила вона. 

Зокрема, Марина зазначила, що одне прізвище прем’єр-міністра при тих умовах, коли Президент має свою монобільшість, достатньо складно говорити, що будь-хто, персонально обіймаючи посаду голови уряду, може виправити ситуацію. 

“Це має бути команда професіоналів, які мають працювати злагоджено, як єдиний механізм. Якщо міністр юстиції цілий рік займається тим, що у Facebook з’ясовує – купити йому рожевий костюм чи не купити. Він не розуміє, що питання юстиції на сьогодні є надзвичайно серйозним. У нього сидить комісія, яка замість суддів продовжує рейдерувати українські підприємства”, – підкреслила юрист. 

Як НАШ повідомляв раніше, уряд анулював пільгові ціни на електроенергію для населення вже з першого дня наступного року (з 1 січня замість 90 копійок за перші 100 кВт-год пільговики тепер будуть платити як всі -1,68 грн за кВт-год).
 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *