Юрист: Гончарук – яскравий представник “соросячої компанії”, яка знищує країну

Заслужений юрист України Марина Ставнійчук в прямому ефірі в ток-шоу “МАРАФОН”на телеканалі НАШ назвала колишнього прем’єр-міністра Олексія Гончарука «представником поросячої компанії”.

“Я навіть не сподівалась на уряд Гончарука і Шмигаля. Для мене абсолютно зрозуміло, що ці люди нездатні вирішувати питання, які стоять перед Україною… Гончарук це абсолютно яскравий представник всієї “соросячої компанії”. Це один із зовнішніх величезних лобістів, тих, хто фактично знищує країну, обслуговуючи зовнішні інтереси за рахунок потенціалу України. У них немає внутрішнього переконання, що вони приходять на посади перш за все служити людям”, – зазначила вона.

За словами юриста, наразі Гончарук сидить “за океаном, де його хазяї”.

“Коли президент говорить про те, що країну в 21 році очікує зростання, то ми розуміємо, що це зростання влада очікує за рахунок тотального розпродажу основного національного багатства України – землі”, – додала Ставнійчук.

Як повідомляв НАШ раніше, Марина Ставнійчук заявила, що два уряди при Президентові Володимиру Зеленському займаються геноцидом українського народу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *