Ставнійчук розповіла, за яких умов Зеленського не оберуть на другий термін

Заслужений юрист України Марина Ставнійчук в прямому ефірі в ток-шоу “МАРАФОН”на телеканалі НАШ заявила, що якщо президент Володимир Зеленський не перестане молоти дурню про нові обличчя – другого терміну не буде.

“В енергетиці треба все починати з того, щоб повернути ситуацію в надзвичайний стан. Для України це вже питання надзвичайного стану, оскільки сьогодні люди не здатні справлятися з тими цінами, які перекладають… Сьогодні під банкрутство “Нафтогазу” і забирання його за копійчану ціни нам пропонують Юрія Вітренка, який спеціаліст у цій сфері. Якщо таким чином формувати уряд України, звичайно жодного позитивного результату для українського народу не буде. Ці люди не думають про те, що останню копійчину бабуся в селі може витратити, щоб заплатити за комунальні послуги”,  – розповіла вона.

Також юрист назвала одну з причин, чому Зеленський може не піти на другий термін президентства:

“Якщо Зеленський  як президент країни і надалі не зрозуміє, що все, що він використав за майже 2 роки, що це вже все було до нього і при ньому. Якщо він насправді не перестане оці свої дурниці молоти про нові обличчя (бо ми побачили, що відбувається в турборежимі при так званих нових обличчях) і не покладеться на професіоналів, то перспектив залишитися на другий термін у нього нуль”.

Як повідомляв НАШ раніше, Марина Ставнійчук прокоментувала діяльність енергетичного ринку в Україні. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *