В Україні у 2020 році за підтримки Держкіно в прокат вийшли 20 вітчизняних фільмів, – Мінкульт

У 2020 році за підтримки Державного агентства з питань кіно у прокат вийшли 20 українських фільмів.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на live-конференції щодо підсумків роботи МКІП у 2020 році та планів на наступний рік. 

“У кінопрокат вийшли 20 українських фільмів цього року, створених за підтримки Держкіно. Запущені у виробництво 92 проєкти. Завершено протягом цього року 24 фільми”, – підкреслив Ткаченко.

Ткаченко додав, що цього року було завершено цифрову платформу-каталог “Книжки на ринку”, яка дозволить забезпечити прозорість закупівель книжок для поповнення бібліотечних фондів за кошти державного та місцевих бюджетів.

Зокрема, серед досягнень МКІП у міжнародній співпраці Ткаченко виокремив ратифікацію угоди між Україною і Канадою щодо спільного кіновиробництва, приєднання до Європейського фонду підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт Eurimages, ухвалення програми про культурне співробітництво між Україною та Італійською Республікою на 5 років, початок процедури, необхідної для приєднання України до Конвенції Ради Європи про кінематографічну копродукцію. 

Як НАШ повідомляв раніше, в Україні у зв’язку з епідемією коронавірусу та запровадженням карантинних заходів в країні креативна індустрія втратила три млрд доларів, що становить 2% ВВП.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *