“На сепарів часу немає”: Димов порівняв СРСР з гітлерівською Німеччиною (відео)

Політолог Валерій Димов в ефірі НАШого телеканалу  прокоментував ситуацію у Львові, де правоохоронці  затримали 19-річного киянина за носіння “радянської шапки”.

“Колись один з українських журналістів побачив на Андріївському узвозі років 17-18 тому ляльку Гітлера. Він про це написав, а вже ввечері закордонне ЗМІ написало, що «в Києві виготовляють і продають …».  Це була подія. Є Празька декларація про Європейське сумління і тоталітаризм, є рішення Ради Європи, в яких чорним по білому написано, що дві тоталітарні ідеологія, два тоталітарні режими вони однаково зробили злочини проти людства. Різниця в тому, що нацистська Німеччина отримала свій трибунал. Я не буду роздувати з мухи слона, але навряд чи б я робив такого роду дії. В мене на кожного сепару часу немає”, – зазначив Димов.

Нагадаємо, 28 грудня у центрі Львова поліція затримала юнака з Києва, який був одягнутий у шапку з емблемою Радянського Союзу – серпом і молотом на тлі п’ятикутної червоної зірки.

За ч.1 ст.436-1 ККУ (поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного режиму) передбачено позбавлення волі до п’яти років з конфіскацією майна.

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський звільнив Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *