Супрун продовжує сподіватися, що повернеться до МОЗ, – Глузман

Президент Асоціації психіатрів України, правозахисник Семен Глузман розповів в ефірі НАШого телеканалу, як ексглаву МОЗ Уляну Супрун намагалися повернути до Міністерства.

“Я думаю, що це помилка (призначення Супрун головою МОЗ – ред.). Там все складно, я не все знаю. Там ще й чиказька діаспора дуже винна. Коли Зеленський вже був президентом, Супрун вже ліквідували, і вона боролася більш активно, ніж зараз. Вона продовжує сподіватися, що повернеться”, – зазначив Глузман.

За його словами, на початку каденції Президента Володимира Зеленського він приймав групу американської діаспори, яка хотіла повернути Супрун до МОЗ.

“Мені зателефонував мій знайомий і сказав: “Я Вас дуже прошу, завтра буде демонстрація біля президентського палацу. Будь ласка, приходьте, будуть тільки медики”. Я ж не хочу на такі… У мене є Facebook, телебачення. Він сказав: “Саме тому Вам треба прийти, щоб Вас побачили. Прийдіть, я Вам розповім в чому справа”. Це було організовано організацією Президента Зеленського. Коли хочуть – вміють. В цей день було написано, що він приймає групу американської діаспори, яка прилетіла спеціально клопотати за Супрун”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, міністр охорони здоров’я Максим Степанов ексклюзивно розповів про конфлікт з екс-главою МОЗ Уляною Супрун.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *