Кулеба назвав топ-3 досягнення України на міжнародному рівні у 2020 році

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав найголовніші досягнення України на міжнародному рівні у 2020 році.

Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

Першим досягненням він назвав ефективну допомогу Україні й українським громадянам під час пандемії коронавірусу. Він зазначив, що вдалося допомогти 250 тисячам українцям повернутися додому, коли весь світ почав закривати кордони.

Другим досягненням, за словами міністра, є отримання Україною статусу партнера розширених можливостей НАТО. Кулеба акцентував, що мало хто вірив, що Українська держава отримає цей статус.

“Третє, що я хотів би відзначити, це нова якість двосторонніх відносин з низкою ключових країн. Я маю на увазі Великобританію, Туреччину, Румунію і, незважаючи на всі складнощі, але зовсім по-іншому йде діалог з Угорщиною. А також створення Люблінського трикутника з Польщею і Литвою, і та принципова позиція, яку ми зайняли в регіоні в цілому”, – додав міністр.

Говорячи про головні провалах року, Кулеба зазначив, що хотів би вийти на конкретні результати в переговорах з Іраном зі збитого українською літака МАУ в Тегерані.

Як НАШ повідомляв раніше, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Київ здатний знайти компроміси для світу з Росією.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *