Україна уклала договір з Китаєм на поставку вакцини проти COVID

Міністерство охорони здоров’я України уклало контракт з китайською компанією Sinovac Biotech на поставку вакцини від коронавірусу.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Україна має отримати 1,8 млн доз вакцини в максимально короткі терміни.

Варто також зазначити, що вакцинувати китайським препаратом будуть безкоштовно.

Згідно з планом вакцинування, щеплення будуть робити в першу чергу людям, які знаходяться в зоні ризику і тим, хто залучений у боротьбі з ковідом.

“Головне, що ми провели дуже активну багатомісячну переговорну роботу й отримали конкретний результат. У короткий термін почнемо масштабну державну програму вакцинації. Нам украй потрібно захистити найбільш “ризиковані” соціальні групи, і держава точно виконає це завдання”, – розповів президент Володимир Зеленський.

Дана вакцина ще не пройшла реєстрацію ані в Китаї, ані в інших країнах. Перша партія буде поставлена в Україну протягом 30 днів після її офіційної реєстрації.

“На січень наступного року планується отримання дозволу на застосування препарату в Китаї та інших країнах, також вакцина буде подана на прекваліфікацію до ВООЗ у лютому 2021 року”, – йдеться  в повідомленні.

Як повідомляв НАШ раніше, Міністерство охорони здоров’я буде розширювати тестування на антиген до коронавірусної хвороби COVID-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *