Україна може отримати від Польщі 1,5 млн доз Covid-вакцини

Заступник глави Міністерства закордонних справ України Євген Єнін заявив, що Польща може передати Україні 1,5 млн доз вакцини від коронавірусу.

Про це Єнін повідомив в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“Польська сторона в черговий раз продемонструвала своє дружнє ставлення до української сторони, запропонувавши нам певну кількість вакцини. Йдеться де про півтора мільйона доз вакцин, які польська сторона могла б передати українцям після отримання відповідної кількості вакцин самою Польщею”, – сказав Єнін.

Також він додав, що в рамках відповідних міжнародних механізмів Україна планує отримати близько 8 млн вакцин для забезпечення масової вакцинації населення. Єнін підкреслив, що географія переговорів не обмежується Європою або Америкою, і МЗС так само активно працює і на азіатському напрямку.

“Ми розраховуємо, що реальна масштабна вакцинація могла б початися в Україні до кінця першого півріччя наступного року”, – додав Єнін.

Як раніше повідомляв НАШ, Україна в короткий термін почне масштабну вакцинацію від Covid-19, завдяки поставкам китайської вакцини компанії Sinovac Biotech.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *