Єгорова: Володимир Зеленський – трагічна фігура в історії України

Телеведуча Сніжана Єгорова у новорічному інтерв’ю НАШим ведучим Максу Назарову та Ангеліні Пичик назвала президента Володимира Зеленського трагічною фігурою в історії України.

“Про Зеленського я висловлюся. Дозволю собі. Семен Глузман (український психіатр, – ред..), якого я поважаю і дуже рада, що з ним познайомилася, сказав річ, яку б я повторила, бо цілком з ним солідарна. Володимир Зеленський – це трагічна фігура в історії нашої країни. Сам по собі. Це приклад такого гарячого старту вгору ракети, яка пробиває стратосферу і  там опиняється у безповітряному просторі. У свій час перед цим законом про землю я зробила своє перше звернення у соцмережах користуючись тим, що ми були знайомі”, – розповіла телеведуча.

За її словами, вона звернулася до президента із закликом, щоб він “зупинив цей жахливий закон”.

“Це те, після чого вже не можна відмотати плівку. Щоб він не робив, як би він не виправдовувався, які б прекрасні вчинки він не робив, хоча він їх і не робить (і його політична сила в тому числі), вони зайшли з іншого кінця. Вони почали не з того, що вони обіцяли. Вони почали з того, що скоріше за все обіцяли нашим олігархам”, – додала Єгорова.

Як повідомляв НАШ раніше, у Польщі політиків і знаменитостей почали вакцинувати проти ковід позачергово.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *