ЗМІ: Перед Новим роком в Україну таємно завезли Covid-вакцину для чиновників

Бізнесмен Михайло Бродський в колонці на “Обозревателе” заявив, що деякі народні депутати і топові чиновники таємно вакцинувалися від Covid-19 вакциною Pfizer, яку нелегально завезли в Україну з Ізраїлю.

За словами Бродського, серед тих, хто нібито вакцинувався, були прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і ряд народних депутатів, в тому числі глава профільного медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький.

“Очевидці стверджують: за два етапи вакцинації наші “слуги” платять по 2,5 тис євро. Ви тільки уявіть собі: ці люди профукали закупівлю вакцини для народу, не заклали грошей на вакцину в наступному році і тепер переплачують приблизно в 100 разів аби тільки врятувати власну дупу. Саме в 100, тому що в Європі одна доза коштує приблизно 15 євро, або 30 – за дві”, – написав Бродський.

Він стверджує, що партію вакцини Pfizer таємно завезли в Україну чартером перед Новим роком. Бродський припускає, що вакцину ввезли без розмитнення і пронесли через “Зал офіційних делегацій”, “прикриваючись паспортом якогось народного депутата”.

Бізнесмен закликав СБУ перевірити нелегальну вакцинацію незареєстрованим препаратом. Він додав, що попросив правоохоронців з Ізраїлю перевірити цю інформацію.

“Заодно цим займуться ізраїльські розслідувачі, яким я написав відповідне звернення. Упевнений, що українські правоохоронці не знайдуть складу злочину, а ізраїльські – розкриють всі”, – написав він.

Як раніше повідомляв НАШ, МОЗ та AstraZeneca обговорили терміни поставок вакцини від Covid-19 в Україні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *