Мер Черкас про локдаун: Ми не розхитуємо ситуацію, а чітко виконуємо Конституцію і Закони України

Мер Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував у НАШому ефірі своє рішення щодо невведення січневого локдауну в місті. Зокрема, він закликав зробити в Україні карантинне зонування. 

“Хотілося б, щоб рішення, які приймає Кабінет міністрів і центральна влада, були обдумані. На сьогодні ми бачили пік зростання, який ми бачили на початку грудня. На кінець грудня він фактично пішов трошки на спад, у тому числі в нашому місті. Вільні місця є (у лікарнях – ред.)”, – наголосив він. 

Бондаренко зазначив, що не було проведено повномасштабного діалогу між органами місцевого самоврядування та центральною владою. 

“Повинне бути зонування. Я був на вихідних у Києві перед Новим роком. У ТЦ, біля ялинки. Зрозуміло, що там буде невеликий скачок захворювання, а може й великий, тому що це тисячі людей, які ходили. Зрозуміло, що ніхто не дотримувався дистанції, що не можна сказати про такі міста як Тернопіль та Черкаси. Тут невелика кількість людей, які фактично відпочивали й святкували вдома. Вони не ходили по закладах. Це зовсім інша статистика й інша кількість хворих. Треба віддати повністю повноваження на місцях, у тому числі відповідальність, яку ми готові нести”, – сказав мер міста. 

Зокрема, Анатолій Бондаренко підкреслив, що він рішенням відмовитися від січневого локдауну не розхитує ситуацію в країні, а чітко виконує Конституцію та Закони України. 

Як НАШ повідомляв раніше, в Києві з 8 по 24 січня діятимуть карантинні обмеження, введені урядом через пандемію коронавірусу. Зокрема, локдаун передбачатиме і закриття новорічних локацій.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *