Віцепрезидент українського союзу промисловців про ситуацію у Штатах: Суспільство серйозно розділилося

Віцепрезидент Українського союзу промисловців та підприємців Денис Красніков прямим включенням із Флориди в ефірі телеканалу НАШ розповів про настрої людей через сутички  біля будівлі Конгресу США.  

“Суспільство серйозно розділилося. Такої переваги, як було в Україні, коли західні області голосували одним чином, східні – по-іншому, такого абсолютно немає в Сполучених Штатах. Розділ йде досить прагматично, чітко. Одні структури підтримують одного кандидата, інші структури – іншого. Навіть на одній території існують різні думки. Флорида також розділилася, але є серйозна різниця між містами та іншою територією Штату Флорида”, – поінформував він. 

За його словами, на вулицях Флориди масових скупчень людей через подію біля будівлі Конгресу США немає. 

“Стосовно того, чи є певні заходи на вулицях. Так, вони є, маленькі, не численні. Видно, що вони організовані. Це групи людей, які нещодавно зібралися. Вони певним чином відреагували на подію. Вони мають відповідну символіку. Переважно американці займаються своїми справами й не реагують активно, не беруть участь у цих акціях”, – наголосив  Красніков. 

Як НАШ повідомляв раніше, в США біля будівлі Конгресу під час сутичок загинуло четверо осіб, затримано 52 людини. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *