Зеленський про катастрофу МАУ: У таких злочинів немає терміну давності

Іран понесе відповідальність за катастрофу літака МАУ, оскільки у таких злочинів немає терміну давності. Українська сторона буде домагатися справедливих компенсацій для родичів жертв.

Про це йдеться в заяві президента України Володимира Зеленського з нагоди річниці катастрофи МАУ.

За його словами, винні в цій катастрофі будуть притягнуті до відповідальності.

“У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Терміну давності у таких злочинів теж немає”, – заявив Зеленський.

Також він підкреслив, що Іран визнав провину і сторони рухаються до покарання винних і отримання компенсацій. Зеленський додав, що скоро з’явиться пам’ятне місце, де українці могли б вшанувати пам’ять загиблих.

“Скільки б часу і зусиль не вимагав процес переговорів і вся необхідна міжнародна робота, ми отримаємо всі відповіді і обов’язково отримаємо всі необхідні компенсації”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, що рівно рік тому літак Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ, який прямував з Тегерана до Києва, збили незабаром після вильоту з іранської столиці. Жертвами катастрофи стали 176 осіб – всі, хто знаходився на борту. Тегеран офіційно визнав, що Boeing був збитий іранськими військовими “ненавмисно”.

Як раніше повідомляв НАШ, в Ірані назвали “людську помилку” причиною катастрофи літака МАУ.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *