Шмигаль: Локдаун в Україні м’якше, ніж в Європі

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що завдяки покращенням у сфері медицини і збільшенню кількості ліжок з доступом до кисню летальність від коронавірусу в Україні становить лише 1,8%, тоді як у світі цей показник – 2,14%.

Про це повідомляє прес-служба ОП.

За словами прем’єра, обмеження в Україні значно м’якші, ніж локдауни в європейських країнах, зокрема в багатьох державах введена комендантська година, а жорсткий локдаун триває значно довше, ніж два-три тижні.

“Нинішній карантин розроблявся на основі карантину вихідного дня, який ми проходили в грудні і який дав серйозне зниження заражень. Ми дозволили всім працювати протягом свят, всі підприємці мали можливість заробити. Всі санітарно-епідеміологічні служби, Міністерство охорони здоров’я і світовий досвід показують, що після свят обов’язково настає зростання заражень, тому зараз запровадження суворих норм карантину є дуже правильним рішенням і дозволить уникнути катастрофи”, – повідомив Шмигаль.

Як раніше повідомляв НАШ, Максим Степанов повідомив, що українці зможуть вакцинуватися від коронавірусу Covid-19 вже в лютому.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *