Добкін назвав три головні якості людини, яка могла б стати опорою для Зеленського

Народний депутат попередніх скликань Михайло Добкін в ефірі телеканалу НАШ назвав якості людей, які могли б стати сильними головами Кабінету міністрів України й опорою для президента Володимира Зеленського.

“Я вам скажу, що це точно не Вітренко. Тому що Вітренко – фігура несамостійна, за його спиною стоять і певні бізнес-структури, і певні уряди іноземних держав. Давайте не переходити на персоналії, щоб я нікого не рекламував”, – зазначив Добкін .

За його словами, така людина повинна мати певну політичну вагу, тобто однозначно “старе обличчя”.

“З нових таких вони нікого не виховали. Починаючи з 2014 року, щоб людина, не будучи при владі до 2014 року, мала політичну вагу. Ну, вони ж Порошенко не покличуть. У нього маніакальна хвороба постійно тягнути собі щось у нірку. Ця людина має бути рівновіддаленою від усіх фінансово-промислових груп. Третя обов’язкова якість – щоб ця людина могла сказати “ні” посольству США, послам Євросоюзу і тим людям, які з-за меж нашої країни, що не підбираючи слова, нав’язувати нам, які рішення нам приймати”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат попередніх скликань Михайло Добкін емоційно звернувся до жителів Донбасу, які знаходяться на непідконтрольною Україні території.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *